Artykuły
Moje motto

Moja praca jest moją pasją. Wielokrotnie stykając się z problemami innych ludzi, czuję radość, gdy swoją pracą mogę pomóc przezwyciężać im trudności oraz mogę zobaczyć uśmiech i szczęście na ich twarzach.

Facebook

O mnie

Jestem absolwentem warszawskiej Akademii Medycznej. Od prawie 20 lat moim życiem jest medycyna, a w szczególności zagadnienia związane ze zdrowiem i płodnością kobiety. Swoją pasję realizowałem pracując wiele lat w warunkach szpitalnych m.in. w Szpitalu Specjalistycznym św. Zofii w Warszawie. Jako lekarzowi, ginekologowi – położnikowi dana jest mi możliwość uczestniczenia w pierwszych chwilach istnienia nowego życia oraz w momencie jego narodzin. Zawsze jest to bardzo emocjonująca chwila – przede wszystkim dla rodziców, ale te emocje oddziałują również na całe otoczenie.

Doświadczenie w zakresie diagnostyki i leczenia niepłodności zdobywałem pracując w Przychodni Leczenia Niepłodności, jednej z pierwszych i najbardziej doświadczonych w tej dziedzinie placówek w Polsce. Okres mojej pracy w tym miejscu zaowocował zmianą mojego podejścia do problemu niepłodności. Zrozumiałem, że należy dążyć do ustalenia i rozwiązania przyczyny niepłodności, a nie do ominięcia problemu z jakim zmaga się para starająca się o ciążę.

Obecnie zdobytą wiedzą dzielę się z moimi pacjentami pracując w Centrum Medycznym "Żelazna". Tam funkcjonuje Specjalistyczna Przychodnia, w której pomagam małżeństwom w staraniach o ich upragnione dziecko. Moja praca opiera się o nowoczesny model edukacji zdrowia rozrodczego, rozpoznawania płodności i planowania rodziny – NAPROTECHNOLOGY®.

Jestem ginekologiem – położnikiem z II° specjalizacji, moje doświadczenie poszerzam uczestnicząc w kursach, konferencjach i zjazdach (np. "Poród w wodzie" Tychy 1998 r., "Ultrasonografia w ginekologii i położnictwie" Pisz 2004, "Międzynarodowy Kongres – Niepłodność" Sevilla 2010). Wspierałem również akcję medialną "Nie piję w ciąży", której ambasadorką była P. Magdalena Różczka, akcję promocyjną produktów "Lactacyd". Czynnie brałem udział w forach dyskusyjnych dotyczących niepłodności moderowanych na portalu Onet.pl.